Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)

Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kjell Erik Killi Olsen

Nummerert nede t.v.: 123/250
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.
Uinnrammet.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 3 700