Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Lund, Henrik (1879-1935)
Victors 1914-1918

Litografi
56x44
Alle signert nede t.h.: Henrik Lund

Mappe med 10 litografier av seierheier fra Første Verdenskrig
14/250
Utgitt i London 1921.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000