Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Rose, Knut (1936-2002)

Litografi
Arket: 72x52
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 4/20
Fra mappen"Gjengangere", Henrik Ibsen.
Uinnrammet.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 2 000