Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)

Litografi
Arket: 72x52
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 4/20
Fra mappen"Gjengangere", Henrik Ibsen.
Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 1 600