Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Foto
Jahn Teigen på scenen 1986

Foto, dobbeleksponering
Lysmål: 49,5x35,5
Signert og datert nede t.h.: J Brye 86

Dobbeleksponering består av lysrør i form av steilende løve slikkende på et horn.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 8 500