Foto
Jahn Teigen på scenen 1986
Foto, dobbeleksponering
Lysmål: 49,5x35,5
Signert og datert nede t.h.: J Brye 86
Dobbeleksponering består av lysrør i form av steilende løve slikkende på et horn.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 8 500