Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Bok
Norsk Rimordbok 1999

Innbundet bok
Dobbeltsignert og datert inni: J.T. juni 1999 Jahn Teigen

Utgitt av Kunnskapsforlaget, 4. utgave, Oslo 1999.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 2 500