LP-plate med cover
The Enemies 1968
Signert og datert 2 steder på baksiden av coveret: Jahn Teigen 82 og hils (en) Jahn Teigen 93.
Utgitt av CBS.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 5 400
Utgitt av CBS.
Vurdering