Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

LP-plate med cover
The Enemies 1968

Signert og datert 2 steder på baksiden av coveret: Jahn Teigen 82 og hils (en) Jahn Teigen 93.

Utgitt av CBS.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 5 400