Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Becvar, Karel(1955-)
Menneske/Dyr 2007

Stål, tre, bronse og glass
H: 148 cm.
Signert og datert: KB 2007

Kjøpt i 2009-2010. Skulpturen Jahn Teigen samlet hattene sine på, og som stod i inngangsdøren og ønsket alle som kom til Klockargården velkommen (eller skremte liv av dem når han hadde satt et stearinlys bak øynene på den, når han fikk besøk).

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 40 700