Durban, Arne(1912-1993)
Stående kvinneakt med hendene mot brystet 1958
Bronse
H: 33 cm.
Signert og datert på plinten: Durban -58
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Bronse
H: 33 cm.
Vurdering