Olje på plate
28x44,5
Signert og datert nede t.h.: JDahl 1818.
NOK 300 000–400 000USD 36 100–48 100EUR 29 400–39 200
Olje på plate
28x44,5
Olje på lerret
22x29
Signert og datert nede t.v.: JDahl 1829
Olje på papir, oppklebet på lerret
56x64
Signert og datert nede t.h.: JDahl Octbr. 6 1832.
Olje på lerret
40x33
Signert nede t.h.: C. Krohg
Olje på lerret
66,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
23,5x20
Signert og datert nede t.h.: C. K. 17.5.79.
Olje på lerret
55x38
Signert oppe t.h.: Oda Krohg
Olje på lerret
65x81
Sekundær signatur nede t.h.: Frits Thaulow
Olje på lerret
53x91
Signert nede t.v.: Smith-Hald
Olje på lerret
63x108
Signert og datert nede t.v.: 1922 Amaldus Nielsen
Olje på lerret
36x54,5
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. 1885
Olje på lerret
57x93
Signert nede t.v.: Kitty L Kielland.
Olje på lerret
71x53
Signert og datert nede t.v.: Fredrik Kolstö. -93.
Olje på lerret
65x94
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters 23
Olje på lerret
75x99
Signert nede t.v.: Marie Hauge.
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 21
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: E. Ulving
Olje på plate
62x55
Signert oppe t.v.: Bernt Tunold
Olje på plate
19x27
Signert nede t.h.: Eugen
Olje på lerret
56x66
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på lerret
50x39,5
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på lerret
105x84
Signert, datert og påtegnet med tittel nede t.v.: Dekoration - A-K-28
Bronse
H: 34 cm
Signert: Durban
Bronse
H: 46 cm.
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 33 cm.
Signert og datert på plinten: Durban -58
Bronse
H: 37,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: J.G.
Bronse
H: 66 cm.
Signert på plinten: Per Ung
Bronse
H: 44 cm
Signert på plinten: Per Ung
Olje, papp og papir på plate
27x17
Signert og datert nede t.h.: Aa. S. 31
Olje på plate
41x33
Signert og datert oppe t.v.: Storstein. -44
Olje på plate
32x24,5
Signert nede t.v.: Storstein
Olje på plate
49x64
Signert og datert nede t.h.: Storstein. -44
Olje på plate
53x40
Signert og datert nede t.h.: Storstein -48
Olje på plate
28x21
Signert nede t.h.: Storstein
Olje på lerret
64x99
Signert og datert nede t.h.: BRL. -14
Olje på lerret
51x61
Signert og datert nede t.h.: Suzanne Øgaard 52
Olje på lerret
67x40
Signert og datert nede t.v.: Liv Lund 1956.
Olje på lerret
110x82
Usignert
Olje på lerret
150x120
Signert og datert nede t.v.: Bjarne Engebret 44-45
Olje på lerret
66,5x86,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 30
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann.
Olje på plate
54x65
Signert nede t.h.: Weidemann.
Olje på lerret
60x72
Signert nede t.h.: Weidemann.
Olje på lerret
52x67,5
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb 52
Olje på lerret
97x146
Signert og datert oppe t.h.: .Th. Heramb 77
Olje på lerret
97x154
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -91
Olje på plate
28x89
Signert nede t.h.: Aulie
Olje på lerret
75,5x85
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 45
Bronse og bemalt bronse
H: 120, L: 45, D: 50
Signert og datert på plinten: Skule W 2012
Bronse
H: 110, L: 100, D: 58
Signert og datert på plinten: Skule W 2004
Bronse
H: 42 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 2014
Bronse
H: 29 cm.
Signert på plinten: Skule W
Bronse
H: 37 cm.
Signert på plinten: Bast
Naturbetong og skifer
H: 64 cm.: 54+10 cm.
Usignert
Olje på lerret
70x86
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -69
Tempera og metallfolie på papir
Arket: 43,5x55
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966
Olje på lerret
250x200
Signert og datert nede t.h.: Sitter 68
Olje og akryl på lerret
162x129
Signert nede t.h.: Sitter
Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Olje på lerret
102x108
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69
Olje på lerret
180x200
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81-82
Olje på lerret
120x153
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Akryl på lerret
130x190
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær 1969
Olje på lerret
198x126
Signert nede t.h.: Knut Rose
Olje på lerret
85x115
Signert nede t.v.: Knut Rose
Olje på lerret
90x116
Signert nede t.h.: Knut Rose
Olje på plate
Diam.: 120 cm
Signert nede t.v.: Gullvåg
Olje på plate
100x100
Signert nede t.h.: Gullvåg
Olje på lerret
100x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: O. Debré Geiranger brun -71
Olje på plate
90x150
Signert og datert på baksiden av platen: Bjørn Ransve 2003
Olje på lerret
163x200
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -89
Akryl på lerret
88x126
Signert på baksiden av lerretet: Roar Wold
Olje på plate
120x101
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Mari Slaatelid 2010 "N.Y"
Akryl på lerret
28x35
Alle signert og datert på baksiden av lerretet: P. Osipow -94
Olje på lerret
120x120
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 01
Bronse
H: 34+4 cm.
Signert, datert og nummerert på plinten: K. Kokkin 98 21/36
Bronse og tre
H: 64+6 cm.
Signert og datert på plinten: K. Kokkin 99
Bronse montert på marmorplint
H: 61 cm.
Signert, påtegnet med tittel, datert og nummerert på plinten: Nico Widerberg Skip 2/10 2017
Bronse
H: 83 cm
Signert og datert på plinten: Nina Sundbye 1971
Bronse og tre
H: 75+4 cm.
Signert på plinten: Isern
Cromitt
H: 90 cm
Signert og datert på plinten: R. Finsrud 98
Bronse
H: 56 cm
Usignert