Innlevering pågår
Vårens utvalgte - Moderne og Klassisk

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon med online budgivning

Jæger, Irma Salo (1928-)
Komposisjon 1989

Olje på lerret
163x200
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -89

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1989 aug/sept kat.nr 5

Kommer for salg torsdag 27. mai 2021 kl 18:00