Olje på lerret
163x200
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -89
Festspillutstillingen 1989: Bergens Kunstforening 25. mai-18. juni 1989 og Kunstnerforbundet, Oslo 26. aug.-11. sept. 1989, Galleri Heer, Oslo 5. okt.-22. okt. 1989 og Stavanger Kunstforening 5. nov.-26. nov. 1989, kat.nr. 5.
Vurdering
NOK 200 000USD 24 100EUR 19 600