Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kleiva, Per (1933-2017)
Flagget 1968

Serigrafi
Lysmål: 66,5x60,6 Motivet: 51x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 50 eks.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000