Serigrafi
Lysmål: 86x86 Arket: 87x87
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. 81
Serigrafi
Lysmål: 86x86 Arket: 87x87
Serigrafi, lysmål
62,5x73 Motivet: 60x70
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 64x75,5, Motivet: 59,5x70
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 78,5x60
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.
Serigrafi
Arket: 48x67 Motivet: 40,5x53 Lysmål: 43x54,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
43x53,5 Motivet: 40,5x52
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
59x49,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar. S. - 69.
Serigrafi på papir oppklebet på plate
Lysmål: 57x46,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.
Serigrafi
Lysmål: 65x63
Serigrafi
Lysmål: 74x58
Signert og nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 74,5x58
Serigrafi
Lysmål: 68x54
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 66x49
Serigrafi
Lysmål: 73,5x58
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 56x40,5
Serigrafi
Arket: 67x54,5
Serigrafi
Arket: 67x54,5
Serigrafi
Arket: 67x54,5
Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 53x40,5
Signert og datert oppe t.h.: Gunnar S. G -53
Serigrafi
Lysmål: 67x70
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 71x63, Motivet: 67x60,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 29x29, Motivet: 27x27
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -67.
Serigrafi
Lysmål: 82x66, Motivet: 79x64 Arket: 103x74
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 51,5x46, Motivet: 49,8x45
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
47x51 Motivet: 45x50
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
60,5x45,5 Motivet: 58x43,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
80x65 Motivet: 77x63,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 55,5x43, Motivet: 52x41,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Arket: 78x64, Motivet: 62,5x50
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
74x59,5 Motivet: 71,5x57,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
81x65 Motivet: 78x62,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 57x45
Serigrafi, lysmål
57x44 Motivet: 55x43
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
72x52 Motivet: 69x50
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Lysmål: 66,5x60,6 Motivet: 51x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68
Serigrafi
Lysmål: 53x53
Serigrafi, lysmål
40x54 Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69
Serigrafi
Arket: 45x67, Motivet: 36x50
Fargetresnitt 1962
Lysmål: 44x60
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -62
Tresnitt
Lysmål: 43,5x43,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -64.
Serigrafi
Arket: 83x54, Motivet: 77x47,5
Signert og datert nede t.v.: Victor Lind -72
Fargeetsning
Lysmål: 62x52 Motivet: 60x50
Signert nede t.h.: Eikaas
Tresnitt
Lysmål: 100x34 Motivet: 98x31
Signert nede t.h.: Eikaas
Litografi
Lysmål: 83x62
Signert nede t.h.: Eikaas
Litografi
Arket: 70x50, Motivet: 65,5x47,5
Signert nede t.h.: Eikaas
Litografi
Lysmål: 68,5x49
Signert nede t.h.: Eikaas
Litografi
Arket: 48,5x37 Motivet: 36,5x28
Signert i stenen nede t.h.: Eikaas
Signert nede t.h.: Eikaas
Radering
Lysmål: 26x40 Motivet: 24x39 Arket: 38x56
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1955
Fargelitografi
Lysmål: 36x27 Motivet: 29x21
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter Oslo 5 Nov. 1987
Serigrafi
Lysmål: 74x55
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68
Fargelitografi
Arket: 67,5x55, Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 69.
Fargelitografi
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 69
Fargelitografi
Lysmål 69x49
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Fargelitografi
Lysmål: 48x36
Fargelitografi
Lysmål: 48x36
Litografi
Arket: 105x75 Motivet: 70x49
Litografi
Arket: 61x48,5 Motivet: 54x41
Serigrafi, lysmål
63,5x53 Motivet: 59x50,5
Litografi, lysmål
69x49 Motivet: 55x35
Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58
Litografi, lysmål
64x52 Motivet: 59x48
Signert nede t.h.: K. Nupen
Litografi med håndkolorering i olje
Arket: 78x107
Signert nede t.h.: K. Nupen
Litografi
90x238
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Kasein på litografi
Lysmål: 41x55
Signert og datert nede t.h.: Nesjar. '96.
Litografi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen -94
Serigrafi, lysmål
54x45 Motivet: 41x35
Signert og datert nede t.h.: Nils Aas -70
Litografi, lysmål
35x33,5 Motivet: 33x31
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug -69
Litografi
Arket: 75x56,5 Motivet: 58x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -87
Tresnitt
Lysmål: 41x50, Motivet: 39x49,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61
Litografi
Arket: 56,5x38, Motivet: 40x29
Signert nede t.h.: Jens Johannessen
Radering
Arket: 28,5x21, Motivet: 24,5x18,5
Usignert
Fargelitografi, lysmål
37,5x51 Motivet: 35,5x50
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1958
Litografi
Lysmål: 74x59, Motivet: 69x54
Signert og datert i platen nede t.h.: PRG. 64
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1964
Fargelitografi, lysmål
74,5x59 Motivet: 69,5x54,5
Fargeserigrafi
Motivet: 34x48
Usignert
Radering, lysmål
31,5x53,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge - 49
Litografi, lysmål
29x38 Motivet: 27,5x37
Signert nede t.h.: Else Hagen
Litografi, lysmål
32x49 Motivet: 29x47,5
Signert og datert nede t.h.: Alechinsky 1978
Akvarell på papir
Arket: 25,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Corneille 57
Fargemetalltrykk
Lysmål: 63x44
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Fargemetalltrykk
Lysmål: 61x44, Motivet: 58x41
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Fargelitografi, lysmål
22,5x30,5 Arket: 24x31,5 Motivet: 21x29
Sekundær signatur nede t.h.: Rolf Nesch.
Fargelitografi, lysmål
52x40 Motivet: 47,5x37,5
Fargelitografi, lysmål
49,5x37,5 Motivet: 46x35
Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 57x46
Signert, dedikert og datert nede t.h.: Nesch til Alla 1946
Blyant på papir
Lysmål: 20x17
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Fargelitografi
Lysmål: 64x47,5, 46x69, 64x47,5
Signert nede t.h.: Svein Strand
Litografi, lysmål
62x82,5 Motivet: 60,5x80,5
Signert nede t.h.: Nicolai Widerberg
Litografi
Lysmål: 61x81
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Litografi
Arket: 40x59,5
Signert av Frans Widerberg og Stein Mehren på frontblad med nummerering 91/100. Alle ark signert og nummerert FW og SM og 91/100.
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert t.v. midt på: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 79x58 (39,5 + 39,5)
Jord luft ild montert øverst. Signert og nummerert nede t.v.: Frans W 91/100
Univers montert nederst: Signert nede t.v.: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede på midten: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert t.h. midt på: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Litografi, lysmål
59x63 Motivet: 31x40 Arket: 64x76
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89
Olje på papir
Lysmål: 18,5x18,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 2000.
Olje på papir
Lysmål: 18,5x18,5
Litografi
Lysmål: 50x57, Motivet: 46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi
Lysmål: 61x45,5, Motivet: 59x43
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi
Lysmål:49x63, Motivet: 47x61
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Akvarell
Lysmål: 26,5x32,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Akvarell på papir
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 80
Litografi
Lysmål: 51x33, Motivet: 48x31
Signert og datert nede på midten: Bjørn Ransve 1972
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede på midten i motivet: 72 Ransve 19
Litografi
Arket: 76x56, Motivet: 64,5x48,5
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve. 1972
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1972.
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede t.h.: Ransve 1974
Serigrafi
Arket: 76,5x57, Motivet: 72x50
Signert, nummerert og datert nede på midten: Bjørn Ransve 1992 27/75
Akvarell på papir, lysmål
18x27
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Litografi, lysmål
34x46
Akvarell på papir, lysmål
18,5x27
Litografier
Mappens mål: 76x57 Hvert av arkene: 73x53
15 stk fargelitografier: Alle signert: Knut Rose Alle nummerert 19/160
Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose
Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose
Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose
Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose
Litografi
72x52
Signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl
Litografi
72x52
Litografi
72x52
Litografi
72x52
Litografi
72x52
Kullstift på papir
Lysmål: 85x68
Signert og datert nede t.h.: Nerdrum
Litografi, lysmål
73x91,5 Motivet: 70,5x90
Signert og nummerert nede t.h.: Nerdrum 1-80
Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58,5
Signert nede på midten: Nerdrum
Litografi, lysmål
60,5x59 Motivet: 58x57,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Litografi
Lysmål: 72x58, Motivet: 65x56
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg
Litografi og metalltrykk
Lysmål: 52x65,5, Motivet: 50x63,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -79.
Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 27,5x26
Signert og datert nede t.h.: BM 90
Radering trykket på riflet papir
Arket: 65,5x39,5, Motivet: 49,2x17,7
Signert nede t.h.: AE Bergman.
Tresnitt
Arket: 65,5x50,5, Motivet: 49,8x19,5
Signert nede t.h.: AE Bergman
Tresnitt
Lysmål: 55,5x44, Motivet: 49,5x40
Litografi
Lysmål: 35x27, Motivet: 31,5x24,5
Litografi og sinkografi
Arket: 31x24
Signatur i sinkografi oppe t.h.: AE Bergman
Litografi
Lysmål: 52,5x35, Motivet: 50,1x32,8
Litografi
Arket: 66x42,3, Motivet: 50,1x32,7
Litografi
Arket: 75,7x56, Motivet: 74x53,8
Signert nede t.h.: AE Bergman
Silketrykk med diamantstøv
100x66
Signert nede t.h.: Damien Hirst
Silketrykk
100x66
Litografi
Lysmål: 32x25
Signert nede t.h.: Dali
Serigrafi
Lysmål: 72x51
Signert nede t.h.: Vasarely -
Serigrafi
Lysmål: 28x21
Signert nede t.h.: Vasarely
Serigrafi
Lysmål: 28x21
Signert nede t.h.: Vasarely
Serigrafi
Lysmål: 48x31, Motivet: 39x24
Signert nede t.h.: Nemours
Serigrafi, lysmål
52x35,5 Motivet: 48x32
Signert og datert nede t.h.: Paul Osipow -90
Serigrafi
Lysmål: 54x35
Signert og datert nede t.h.: Richard Mortensen 1966-67
Serigrafi
Lysmål: 54x35
Signert og datert nede t.h.: Richard Mortensen 1966-68
Serigrafi
Lysmål: 60x60
Signert og datert nede t.h.: Konok 1993
Serigrafi
Lysmål: 60x60
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Signert nede t.h.: Castellani
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Signert og datert nede t.h.: Anuszkiewicz 2005
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Signert nede t.h.: M. Massironi
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Signert nede t.h.: Davide Boriani
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Signert nede t.h.: J Stein
Pleksiglass og aluminium
21x15x10
Signert på lapp på baksiden: Soto
Fotografi
Arket: 50x60,5 Motivet: 37,5x49
Signert og senere datert på verso: Dag Alveng 2014
Serigrafi, lysmål
49x34 Motivet: 45,5x31
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -91
Serigrafi, lysmål
49x34 Motivet: 45,5x31
Serigrafi, lysmål
49x34 Motivet: 45,5x31
Radering
Usignert
Radering
Usignert
Radering
Usignert.
Tusj på papir
Lysmål: 35,5x26
Signert, påtegnet med tittel og datert med blyant nede t.v.: Kvakksalvernes effekt 23-24-11-1961- tegnet November 1961 Kunstmaleren Bendik Riis
Tresnitt trykket i svart med håndkolorering
22x17,5
Signert i trykket nede t.v.: N. A.
Serigrafi trykket i svart med håndkolorering
Arket: 45,5-46,3x31 Motivet: 40x23
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Serigrafi
Lysmål 26x17
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Serigrafi
Lysmål: 24x15
Serigrafi
Lysmål:26x17
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson.
Serigrafi
Lysmål: 26x16,5
Serigrafi
Lysmål: 40,5x29,5
Serigrafi
Lysmål: 34,5x22,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Serigrafi
35x44,5
Litografi, lysmål
43,5x31 Motivet: 42x30
Radering
Lysmål: 26x36
Usignert
Radering
Lysmål: 22x16
Usignert.
Litografier
38,5x55
Radering, lysmål
28x37
Signert og datert i platen nede t.v.: EW 1909
Radering, lysmål
32x23
Signert i platen oppe t.v.: EW
Radering, lysmål
30,5x38,5
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1912
Radering, lysmål
30x36
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1909
Radering, lysmål
40,5x31
Signert i platen nede t.v.: EW.
Blyant på transparentpapir
Arket: 76,5x56
Usignert
Blyant og tusj på papir montert på papirark
35,5x27
Tegning med ett strå er slutt-vignetten til "Kvitebjørn Kong Valemon". Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Blyant på tynt papir
Arket: 22x35
Usignert
Blyant på tynt papir
Arket: 26x24
Usignert
Blyant på papir
Arket: 29x25,5
Usignert
Blyant på tykt papir
Lysmål: 15x10
Usignert
Blyant på tynt papir
Arket: 12,5x22
Usignert
Blyant på tynt papir
Arket: 17x25
Usignert
Blyant på tynt papir
Lysmål: 26,5x18,5
Usignert
Blyant på middels tynt papir
Arket: 21x16,5
Usignert
Blyant på papir
Arket: 16x17,5
Usignert
Blyant på tynt papir
Arket: 33x27
Usignert
Blyant på tynt på papir oppklebet på papir
Arket: 20x19,5
Usignert
Blyant på tynt papir
Lysmål: 22x21
Usignert
Blyant på papir, montert på papirark
7,5x6,5 og 7,5x6,5
Usignert
Blyant på middels tykt papir
Arket: 26x13,5
Usignert
Tusj på papir
Lysmål: 8x13
Usignert
Blyant og tusj på papir
Arket: 8x7
Usignert
Blyant og tusj på papir, oppklebet på papir
Arket: 26x20,5 Oppklebingsarket: 35,5x27,5
Usignert
Tusj på tykt papir
Arket: 14x9
Signert nede på arket: TK.
Blyant og tusj på tynt papir
Arket: 17x8,5
Usignert
Blyant og tusj på tykt papir
28,5x19
Usignert
Blyant og tusj på papir
Arket: 14x22,5
Usignert
Blyant og tusj på papir
30,5x21,5
Usignert
Blyant på papir, oppklebet på papir
Arket: 21x11 oppklebet på papirark: 35,5x27,5
Usignert
Blyant på papir
Arket: 21,5x20
Usignert
Blyant på tynt papir montert på hver side av papirark
27x35,5
Usignert
Blyant på papir
Arket: 16,5x26,5
Usignert
Blyant og tusj på papir
Arket: 12-13x34, oppklebet på papir 27x35,5
Usignert
Blyant på papir
Arket: 15,5x24
Usignert
Blyant på papir
Arket: 11x26,5 oppklebet på papir: 35,5x27,5
Usignert
Blandingsteknikk
Lysmål: 46x62
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 95.
Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen
Olje på lerret
36,5x30
Usignert
Olje på lerret
67x40
Signert nede t.h.: AC Tidemand.
Olje på lerret
80x100
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Olje på lerret, oppklebet på plate
20x30
Signert og datert nede t.v.: Barlag 67
Olje på plate
64x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A: Askevold. Istad 30. Aug. 1883.
Olje på lerret
77,5x124
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Olje på lerret
31x26
Signert og datert nede t.h.: G Achen. 87
Olje på lerret
55x86
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.
Olje på lerret
47x77
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen -1880.
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Diriks
Olje på lerret
28x21
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
30x40,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
70x42
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
75x101
Signert nede t.v.: Karl Uchermann
Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1897
Olje på lerret
81x45
Signert og datert nede t.v.: P. K. 1910
Olje på lerret
78x98
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -13
Olje på lerret
49,5x45
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv
Olje på lerret
52x59
Signert og datert nede t.v.: HS 1912
Olje på lerret
60x74
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1916
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 23
Olje på lerret
91x101
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1908
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv E. 23.
Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: Thv. E. 24.
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 24.
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv E 27
Olje på lerret oppklebet på plate
19x24
Signert nede t.v.: O Krohg
14x23,5
Signert nede t.v.: O Krohg
Olje på lerret
65,5x81,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 35
Olje på lerret
54,5x65,5
Signert og datert nede t.v.: Krantz 38
Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbo
Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.v.: Storstein. -44
Gouache
Lysmål: 37x58,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 50
Radering, lysmål
38x46 Motivet: 29x37
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1950 Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk
Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Olje på plate
57x50
Signert og datert nede t.v.: Hagn -56
Olje på lerret
19x27
Signert nede t.h.: Dmitrienko
Blandingsteknikk og sand på papir, lysmål
44x34,5
Signert og datert oppe t.v.: Guy Krohg 1958
Olje på lerret
40x48
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -61
Blandingsteknikk, materialarbeid, collage
27,5x42,5
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1962
Olje på lerret
22x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Skisse til "Det store bord" Guy Krohg 1963".
Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -91
Olje på plate
25x21
Signert og datert nede på midten: Th. Rittun -78
Olje på lerret
182x61
Signert nede t.v.: Ulf Nilsen
Olje på lerret
69x100
Usignert
Olje på plate
24x33
Signert nede på midten: Bendik Riis
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.
Olje på lerret
95x44
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988
Olje på lerret
99x131
Signert og datert nede t.h.: B. Ransve -67
Akvarell på papir
Arket: 36x51
Signert nede t.h.: Örnulf Opdahl
Gips
H: 35 cm og 36 cm
Begge signert: PPS
Bronse
H: 18 cm
Signert J.G
Bronse
H: 12 cm
Signert på plinten: J.G.
Bronse
H: 12 cm. L: 15 cm. B: 7,5 cm.
Signert på plinten: W Peters
Bronse
H: 12 cm. L: 28 cm. B: 14 cm.
Signert på plinten: Skule W
Bronse
H: 20 cm, L: 33 cm, B: 10 cm.
Signert på plinten: S W
Bronse
H: 11 L: 21 D: 14,5
Signert og datert på plinten: Skule W 1995
Bronse
15,5x22
Signert og datert oppe t.h.: Skule W 1978
Gips
H: 62 cm.
Signert og datert: Anne Grimdalen. 36.
Bronse
H: 11,5 cm. Diam.: 9 cm.
Signert og datert på plinten: Anne Grimdalen 1933
Bronserelieff
19,5x16
Signert og datert nederst: Anne Grimdalen 1952
Vevnad
180x115
Signert nede t.h.: BF
Signert og datert på lapp på baksiden: Brit H. Fuglevaag Warsinski 1970
Glass
H: 12 cm Diam.: 25,5 cm
Signert og datert: BM 79 Stemplet: Plus BM Norway
Glass
H: 24 cm
Stempelsignert: Plus BM Norway
Glass
H: 9 cm Diam: 24 cm
Signert og datert: BM 80
Glass
H: 9 cm Diam.: 21 cm
Usignert
Glass
H: 10,5 cm
Glass
H: 16,5 cm
Signert og datert: BM 78
Glass
H: 13,5 cm
Signert og datert: BM 84
Glass
H: 13 cm
Signert og datert: BM 84
Glass
H: 18 cm
Usignert
Glass
H: 12 cm
Usignert
Glass
H: 17 cm
Glass
H: 24 cm
Usignert
Glass
H: 18 cm
Glass
H: 15 cm
Usignert
Glass
H: 9 cm
Usignert
Glass
H: 9 cm
Glass
H: 5,5 cm diam: 26 cm
Signert og datert: BM 78
Glass
H: 3 cm Diam.: 29 cm
Glass
H: 4,5 cm Diam.: 26,5 cm
Porselen
Diam.: 25 cm.
Kongelig dansk porselensfabrikk.
Porselen
Diam.: 25 cm.
Olje på lerret
23,5x20
Signert og datert nede t.h.: C. K. 17.5.79.
Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: J.G.
Bronse
H: 37,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Bronse og bemalt bronse
H: 120, L: 45, D: 50
Signert og datert på plinten: Skule W 2012
Bronse
H: 44 cm
Signert på plinten: Per Ung
Olje på lerret
66,5x86,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 30