Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Garnbøting

Serigrafi
Lysmål:26x17
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 53/75.
Påtegnet med tittel nede på arket: "Garnböting" -(fra "Den siste viking").

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 500