Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Skårungen
Serigrafi
Lysmål 26x17
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 66/75.
Påtegnet med tittel nede på arket: "Skårungen" -(fra "Den siste viking").
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500