Ransve, Bjørn(1944-)
Mannshode 1972
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede på midten i motivet: 72 Ransve 19
Nummerert nede t.v.: 6/25
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
Lysmål: 75x55
Nummerert nede t.v.: 6/25
Vurdering