Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Fire pratende jenter 1909

Radering, lysmål
28x37
Signert og datert i platen nede t.v.: EW 1909

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 3 500