Dali, Salvador(1904-1989)
To figurer
Litografi
Lysmål: 32x25
Signert nede t.h.: Dali
Nummerert nede t.v.: 120/150
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 700
Litografi
Lysmål: 32x25
Signert nede t.h.: Dali
Nummerert nede t.v.: 120/150
Vurdering