Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Dali, Salvador(1904-1989)
To figurer

Litografi
Lysmål: 32x25
Signert nede t.h.: Dali

Nummerert nede t.v.: 120/150

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 700