Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Ras, Fallende kvinner og menn
Blyant på tynt papir
Lysmål: 22x21
Usignert
Sluttvignett til eventyr av Asbjørnsen og Moe: "Kvitebjørn Kong Valemon".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 100