Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Kone med rørepinne
Blyant på middels tykt papir
Arket: 26x13,5
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 400
Blyant på middels tykt papir
Arket: 26x13,5
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 500–2 000