Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Skisse med design av utskjæring til skap

Blyant og tusj på tykt papir
28,5x19
Usignert

Skapet skal stå på Blaafarveværket.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 500