Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Kveldsstemning fra Lauvlia Sigdal og Kveldskyer fra Lauvlia i Sigdal

Blyant på tynt papir montert på hver side av papirark
27x35,5
Usignert

To skisser montert på hver side av papirark.
Påtegnet med titler i tusj av kunstneren.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 6 500