Finsrud, Reidar(1946-)
Cecilie 1998
Cromitt
H: 90 cm
Signert og datert på plinten: R. Finsrud 98
Signert, datert og påtegnet med tittel under.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000