Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Finsrud, Reidar(1946-)
Cecilie 1998

Cromitt
H: 90 cm
Signert og datert på plinten: R. Finsrud 98

Signert, datert og påtegnet med tittel under.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000