Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Grimeland, Joseph (1916-2002)
Stående kvinneakt med hendene på hodet

Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: J.G.

Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900