Grimeland, Joseph(1916-2002)
Stående kvinneakt med hendene på hodet
Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: J.G.
Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00