Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1981

Serigrafi
Lysmål: 86x86 Arket: 87x87
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. 81

Nummerert nede t.v.: 45/65

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 32 500