Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1981

Serigrafi
Lysmål: 86x86 Arket: 87x87
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. 81

Nummerert nede t.v.: 45/65

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 32 500