Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
Lysmål: 78,5x60
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Nummerert nede t.v.: 38/265

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000