Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Opdahl, Ørnulf (1944-)

Litografi
72x52
Signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl

Nummerert nede t.v.: V/X
Fra mappen "Rosmersholm"

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 2 200