Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)

Litografi
72x52
Signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl

Nummerert nede t.v.: V/X
Fra mappen "Rosmersholm"

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 500