Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L11-1970 Sort horisont

Litografi
Lysmål: 35x27, Motivet: 31,5x24,5
Signert nede t.h.: AE Bergman.

Påtegnet nede t.v.: E.A.
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 245.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 11 500