Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
L11-1970 Sort horisont

Litografi
Lysmål: 35x27, Motivet: 31,5x24,5
Signert nede t.h.: AE Bergman.

Påtegnet nede t.v.: E.A.
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 245.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 11 500