Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Mannen med fruktfat 1953

Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 53x40,5
Signert og datert oppe t.h.: Gunnar S. G -53

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 5 000