Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Mannen med fruktfat 1953

Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 53x40,5
Signert og datert oppe t.h.: Gunnar S. G -53

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000