Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1980

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1980

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00