Akvarell og blyant på papir, lysmål
28x20
Signert nede t.h.: J Rian
28x20
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på lerret, oppklebet på plate
24x31
Signert og datert nede t.v.: J Rian 48
Olje på plate
33x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Cros D. Cagnes J Rian 1950
Olje på plate
32x27
Signert nede t.h.: J Rian
Bemalt gips
36x39
Usignert
Olje på lerret
34x44
Signert nede t.h.: E. Merton
Olje på lerret
65x50
Signert og datert nede t.h.: E. Merton -26.
Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.h.: E Merton 42
Olje på plate
38x27
Signert nede t.v.: Diriks
Olje på lerret
122x214
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1911.
Olje på lerret
65x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1916.
Olje på plate
37x31
Signert og datert, samt påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Märtha Rostad fra Thv. E. 1915.
Olje på lerret
160x153
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 14.
Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.v.: HS 19
Olje på lerret
70x60
Signer og datert nede t.v.: HS 17
Olje på lerret
68x80
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -18.
Olje på lerret
164x265
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1934
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. v.: A. Beaudin 1933
Olje på lerret
55x46
Signert nede t. v.: Jeanette Deseglise?
Olje på lerret
95x88
Signert nede t.v.: Bernhard Folkestad.
Olje på lerret
50x66
Signert og datert oppe t.v.: Karsten 23
Olje på plate
74x106
Signert nede t.v.: Riis
Olje på plate
59x68
Signert nede t.h.: J Rian.
Olje på lerret
89x75
Signert nede t.v.: A. E.
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Aulie
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Aulie -61
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Aulie -50
Olje på papir
165x207
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Olje på lerret
126x144
Olje på lerret
33x43
Signert og datert nede t.h.: S Grande -21
Olje på lerret
73x77
Signert nede t.h.: S Grande
Olje på lerret
61x67
Signert nede t.v.: S Grande
40x39
Signert og datert nede t.h.: S Grande -18
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Snorre Andersen
Olje på lerret
70x95
Signert nede t.v.: Alf Løvberg
Olje på lerret
100x83
Signert nede t.h.: Alf Løvberg
Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h. A. Kavli.
Olje på lerret
54x42
Signert og datert opp t.v.: Karsten 17
Olje på plate
68x62
Signert nede t.h.: Weidemann
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Weidemann.
Olje på lerret
70x56
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Cros de Cagnes J Rian 1950
Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 40
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: H Kihle
Olje på plate
33x46
Signert og datert nede t.v.: H Kihle 1952
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1947
Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle
Olje på lerret
62x72
Signert og datert nede t.v.: HS 37
Olje på plate
50x43
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -69.
Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på plate
28x38
Signert nede t.h.: EE.
Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: EE
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: R Th -46
Olje på lerret
97x147
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 33.
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: P Deberitz. -42.
Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945
Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1955
Olje på lerret
145x49
Signert og datert nede t.h.: Tandberg 1962
Skrapeteknikk på papir, noe oppklebet på papir
60x27
Signert og datert nede t.h.: K. Espolin Johnson. 1933. Årstallet er overskrevet med: KEJ
Olje på lerret
100x90
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1955
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Leon Aurdal
Olje på lerret
70x88
Signert nede t.v.: Ole Mæhle
Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.v.: Astri Welhaven -53
Olje på plate
50x60
Signert nede t.v.: AE
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Ekeland.
Olje på lerret
55x62
Olje på lerret
120x95
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -65.
Olje på lerret
80x67
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. Gundersen -64.
Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: O. Strømme.
Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61.
Olje på plate
46x54
Signert nede t. h.: A. Schultz
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -60
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.
Olje på lerret
100x85
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69
Olje på papir, lysmål
49x64
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb 68
Olje på lerret
73x92
Signert og datert oppe t.h.: Th. Heramb 66-68
Olje på lerret
140x115
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -66
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: EHJ.
Pastell
39x55
Signert nede t.h.: EHJ.
Olje på lerret
56x45
Signert nede t.v.: J Rian.
Olje på plate
61x75
Signert nede t.h.: Blohm
Olje på lerret
46x61
Signert og datert nede t.h.: SSJ 58
Olje på lerret
64x51
Signert og datert nede t.h.: H. Kolb 1929
Olje på lerret
100x113
Olje på lerret
105x87
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Olje på lerret
117x73
Signert oppe t.h.: Arne Ekeland
Fargemetalltrykk, lysmål
26x21
Signert nede t.h.: R.N.
Fargemetalltrykk, lysmål
21x26
Signert nede t.h.: R.N.
Metalltrykk på papir, lysmål
27x22
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch
Fargemetalltrykk, lysmål
29x23
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Litografi, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -73
Litografi, lysmål
47x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1963
Seriegrafi, lysmål
47x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Seriegrafi, lysmål
41x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Fargetresnitt, lysmål
48x41
Signert nede t.v.: J Rian
Fargetresnitt, lysmål
47x37
Signert nede t.v.: J Rian
Fargetresnitt, lysmål
48x39
Signert oppe t.v.: J Rian
22x26
Signert nede t.h.: Nerdrum
Olje på plate
64x56
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987 88
Olje på plate
45x58
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987
Olje på lerret
100x75
Signert nede t.v.: H. Vemren
Olje på lerret
130x98
Signert nede t.v.: H. Vemren
Olje på papir, lysmål
97x66
Signert og datert nede t.h.: 21.V.90 og 9.IV.91 Storn
Olje på lerret
65x57
Signert nede t.h.: R W
Gouache på papir
57x76
Signert og datert nede t.h.: P Esdaile 83
Olje på lerret
200x100
Signert og datert nede t.v.: JMHK 87
Olje på lerret
100x130
Signert nede t.h.: Eli Silseth
Olje på lerret
114x146
Signert nede t.v.: Eli Silseth
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975
Olje på lerret
70x55
Signert nede t.h.: Frans W
Olje på plate
35x40
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1972
Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1980
Olje på lerret
60x70
Signert og datert nede t.v.: J Rian 71
Olje på lerret
33x41
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -86
Olje på lerret
92x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -88
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -89
Olje på lerret
120x140
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Olje på lerret
74x105
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 70.
Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Olje på plate
51x100
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne 91
Olje på lerret
80x151
Signert nede t.h.: Karl E Harr
Olje på lerret
137x158
Signert nede t.h.: H.V.
Olje på lerret
100x135
Signert nede t.h.: Kjær
Olje på lerret
190x140
Signert nede t.h.: Kjær
Olje på lerret
81x57
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 1987
Olje på lerret
76x58
Signert og datert nede t.h.: M. Juvet 87
Olje på lerret
90x201
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -79
Olje på lerret
41x54
Signert og datert nede t.h.: E. Reitan -91
Olje på plate
40x60
Signert og datert nede tv.: Lars Tiller -80
Olje på lerret
77x95
Signert nede t.v.: A. St.
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.
Olje på lerret
102x67
Signert og datert nede t.h.: Per M. Karlsen -91
Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.v.: Lena Cronqvist 1993
Keramikk
L: 39 cm. B: 32 cm.
Stemplet: Edition Picasso Madoura Plein Feu
Olje på lerret
93x117
Signert og datert nede t.h.: Knoff 85
Olje på lerret
200x110
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 67
Olje på lerret
103x83
Signert og datert oppe t.h.: Karsten 21