Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Grimeland, Joseph(1916-2002)
Gutt, tilbakelent

Bronse
H: 12 cm
Signert på plinten: J.G.

Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00