Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Fra Sigdal - Ved Lauvlia

Blyant og tusj på papir
Arket: 12-13x34, oppklebet på papir 27x35,5
Usignert

Påtegnet i tusj med tittel av kunstneren på det store arket.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 5 000