Widerberg, Frans(1934-2017)
Steinbrudd
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 91/100
Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 514.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 91/100
Vurdering