Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase

Glass
H: 13 cm
Signert og datert: BM 84

Blått glass.

Vurdering
NOK 600

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 100