Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Fat
Glass
H: 5,5 cm diam: 26 cm
Signert og datert: BM 78
Klart og blå/grønt glass.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 200
Glass
H: 5,5 cm diam: 26 cm
Signert og datert: BM 78
Klart og blå/grønt glass.
Vurdering
NOK 1 500