Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Fat

Glass
H: 5,5 cm diam: 26 cm
Signert og datert: BM 78

Klart og blå/grønt glass.

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Vurdering
NOK 1 500