Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Bolle

Glass
H: 9 cm Diam: 24 cm
Signert og datert: BM 80

Rosa og blått glass med metalltråder.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Tilslag NOK 1 200