Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Trollfjorden II

Litografi, lysmål
43,5x31 Motivet: 42x30
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 27/260 Påtegnet med tittel nede t.v.: "Trollfjorden". Fra 1972.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 200