Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Trollfjorden II

Litografi, lysmål
43,5x31 Motivet: 42x30
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 27/260 Påtegnet med tittel nede t.v.: "Trollfjorden". Fra 1972.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 200