Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Gammel kone 1879

Olje på lerret
23,5x20
Signert og datert nede t.h.: C. K. 17.5.79.

Thue, nr. 12.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

LITTERATUR: Oscar Thue (Red. Knut Berg): Christian Krohg, Oslo 1997, kat.nr. 12, omtalt s. 40, avbildet s. 323.