Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Waksvik, Skule (1927-2018)
Susanna i badet 2012

Bronse og bemalt bronse
H: 120, L: 45, D: 50
Signert og datert på plinten: Skule W 2012

Ref fortellingen om Susanna i badet fra Det gamle testamentet.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 120 000