Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Susanna i badet 2012

Bronse og bemalt bronse
H: 120, L: 45, D: 50
Signert og datert på plinten: Skule W 2012

Ref fortellingen om Susanna i badet fra Det gamle testamentet.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 120 000