Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Grimeland, Joseph (1916-2002)
Stående kvinneakt med hendene på hodet

Bronse
H: 37 cm
Signert på plinten: J.G.

Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering