Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krantz, Nils (1886-1954)
Landskap, Geiranger 1930

Olje på lerret
66,5x86,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 30

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nils Krantz "Landskab" Geiranger".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1936, kat.nr. 133.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 14 000