Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Rian, Johs. (1891-1981)
Blå akt 1953

Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 53

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 600 000