Rian, Johs.(1891-1981)
Blå akt 1953
Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 53
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 600 000
Olje på lerret
81x60
Vurdering
NOK 400 000–600 000