Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Blå akt 1953

Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 53

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 600 000