Olje på lerret
28x46
Signert og datert nede t.h.: J Dahl 1851.
NOK 200 000–300 000
Olje på lerret
28x46
Olje på lerret
38x47,5
Signert og datert nede t.h.: Frich 1856
Olje på mahogniplate
21,5x26,5
Signert og datert nede t.v.: Ad. Tidemand 1852.
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1880.-
Olje på lerret
37x72
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1876
Olje på lerret
26x40
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 86
Olje på lerret
51x67
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert nede t.h.: 1912.
Olje på lerret
60x84
Signert og nye utydelig datert nede t.v.: Morten Müller. 188?
Olje på lerret
56x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold Ddf 1894.
Olje på lerret
132x224
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på lerret
95x60
Signert nede t.v.: Christian Skredsvig.
Olje på lerret
37x58
Signert og datert nede t.v.: L. Munthe. 73
Olje på lerret
58x91
Signert nede t.h.: F Collett
Olje på lerret
130x165
Signert og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. 1892.
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på lerret
36,5x30,5
Signert nede t.h.: C K
Akvarell på papir
Arket: 56,5x78 Lysmål: 55,5x77
Signert nede t.h.: G Munthe
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: Sohlberg 1904
Fargelitografi
Arket: 70,5x77 Motivet: 52,5x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.
Olje på lerret
62x60
Signert og datert nede t.h.: Karsten -13
Olje på lerret
31,5x42
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -16
Olje på lerret
121x150
Usignert
Olje på lerret
89x116
Signert oppe t.h.: Reidar Aulie
Olje på lerret
115x100
Signert og datert nede t.h.: Aulie 30
Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Aulie
Olje på lerret
78x93
Signert nede t.h.: Aulie
Olje på lerret
120x97
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Olje på lerret
100x100
Olje på lerret
53x48
Signert nede t.h.: AE
Gouache på papir
Lysmål: 98x67
Signert og påtegnet oppe på midten: malet av: Kunstmaleren Bendik Riis
Bronse
H: 35 cm
Signert: Durban
Bronse
H: 44 cm
Signert på plinten: Durban
Bronse og marmor
H: 105 cm. Sokkel H: 54,5 cm. Total H: 159,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 35 cm.
Signert på plinten: G Vigeland
Bronse
H: 46 cm.
Signert på plinten: Per Ung
Bronse
H: 30 cm.
Signert på plinten: Skule W
Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 53
Olje på plate
40,5x33
Dobbeltsignert nede t.h. og t.v.: J Rian
Datert (oppfrisket?) nede t.v.: 1972
Akvarell på papir
Arket: 21x29
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t.v.: J Rian Telefondamen 1953
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 76
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72
Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: Else Hagen
Olje på plate
50x63
Signert nede t.v.: Gunnar S.G.
Olje på lerret
50x71
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 64.
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80
Olje på lerret
65x54
Signert oppe t.h.: Sitter
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: Sitter
Tempera og metallfolie på papir
Arket: 49,5x64,3
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: SB
Olje på lerret
37x67
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG. Chiemsee 1867
Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881
Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.
Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien. Kjöbh. 1869
Olje på lerret
40,5x77
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 93.
Pastell
Lysmål: 44x53
Olje på lerret
60x55,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
128x160
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig.
Olje på lerret
63x109
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1902.
Olje på lerret
33x41,5
Signert nede t.v.: K- LK
Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Morten Müller.
Olje på lerret
70x130
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland
Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Blandingsteknikk på papir
Arket: 28,2x21,4
Signert nede t.v.: Th. Kittelsen.
Ull på linrenning
L: 149, B: 91
Signert og datert oppe t.v.: FH 1894
Tresnitt med håndkolorering på tykt papir
Arket=motivet: 45,2x69,2
Signert i platen nede t.h.: N. Astrup
Fargetresnitt med håndkolorering på tynt papir
15,2x22,1
Signert nede t.v.: N. Astrup
Olje på lerret
42x56
Signert og datert oppe t.v.: Karsten - 17
Olje på lerret
145x64
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -06
Olje på lerret
110x130
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 47
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Storstein -48
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann
Olje på lerret
60,5x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Weidemann 98 Gammel Blomst
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian 81
Olje på lerret
68x57
Signert nede t.v.: J Rian
Bronse
H: 29 cm
Signert på plinten: PPS
Bronse
H: 87 cm
Signert på plinten: Anne Grimdalen
Olje på lerret
100x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: O. Debré Geiranger brun -71
Olje på lerret
92x73
Signert oppe t.v.: Sitter
Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 78
Olje på lerret
173x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -2011
Olje på lerret
50x87
Signert og datert nede t.v.: Gullvåg -81
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.v.: Gullvåg
Olje på lerret
126x88
Signert og datert på baksiden av lerretet: Roar Wold 1976/77
Olje på lerret
125x125
Signert og datert på baksiden av lerretet: Bjørn Ransve 1992
Fotografi
59x50
Usignert
15 eks.
Fotografi
59x50
Usignert
15 eks.
Fotografi
Lysmål: 83x112,5 Motivet: 59x90
Signert på baksiden av arket
Fotografi
Lysmål: 92x129,5 Motivet: 76x114
Signert på baksiden av arket
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Tom Sandberg 2008
C-print
110x234
Akryl på lerret
150x110
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Henrik Placht 2021
Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).
Olje på lerret
39x51
Signert nede t.v.: M Moe