Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Høstarbeid ved drivhuset

Olje på lerret
73x91
Signert nede t.h.: E. Munch

1923-25
Woll 1481.

UTSTILT:

Galerie Thomas, München 2012-13, med tittel: "Herbstarbeit in der Nähe des Treibhauses".

PROVENIENS:

Rolf Hansen (1949); Privat eie; Christie's, London (2004).

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 6 000 000–8 000 000 USD 669 000–892 000 EUR 596 100–794 800