Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Nøytralien

Fargelitografi trykket i fem farger, mørkeblå, to grønnfarger, rosa og olivengrønn på tynt gulhvitt papir
Arket: 555x494 mm Motivet: 540x500 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1915
Woll 527 B) b).

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 8 900–11 200 EUR 7 900–9 900