Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Trekkspiller 1947

Blyant og akvarell på papir
Lysmål: 25,5x24,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1947

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 31 500