Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Trekkspiller 1947

Blyant og akvarell på papir
Lysmål: 25,5x24,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1947

Auksjonert 19. november – 1. desember

Vurdering

Tilslag NOK 31 500