Innlevering pågår
Kunst på papir

Nettauksjon 19. november – 1. desember

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler i Gamle Logen.

Siste innleveringsdag 15. november

Kunst på papir er en spesialauksjon som avholdes to ganger i året og som har blitt en svært populær markedsplass. Auksjonen omfatter grafikk, pastell, akvarell og foto.

Denne sesongens “Kunst på papir” avholdes som en nettauksjon 19. november - 1. desember. Innlevering pågår og det perimært flg. kunstnere som etterspørres;
Anna-Eva Bergman, Per Kleiva, Gunnar S. Gundersen, Harald Sohlberg, Pablo Picasso, Karel Appel, Nikolai Astrup, Georges Braque, Kaare Espolin Johnson, Kai Fjell, Asger Jorn, Henri Matisse, John Savio, Inger Sitter, Henri de Tolouse-Lautrec, Jakob Weidemann og Frantz Widerberg.

Kostnadsfri verdivurdering

Salg av verdifull kunst, som i mange tilfeller har tilhørt familien i generasjoner, er for mange en stor beslutning, som krever tid og grundig overveielse. Dersom man vurderer salg nå eller et stykke frem i tid, eller trenger takst til arv eller forsikring, anbefaler vi at du tar kontakt med Hans Richard Elgheim for en avtale om kostnadsfri rådgivning.

Tlf: 22 86 21 86
Mob: 920 42 306
Epost: hansrichard.elgheim@gwpa.no

Utvalgte bilder som kommer for salg

Motta nyheter, oppdateringer og invitasjoner på epost

Meld deg på

Ønsker du å holde deg oppdatert om hva som skjer i kunstmarkedet?

Bestill her