Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Ulvin 1923

Blyant og akvarell på papir
Lysmål: 33x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin 1923.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 500