Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Ulvin 1923

Blyant og akvarell på papir
Lysmål: 33x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin 1923.

Auksjonert 19. november – 1. desember

Vurdering

Tilslag NOK 3 500